11 stycznia 2017 7:15

Trump zakładnikiem Rosji? Sensacyjne doniesienia służb wywiadowczych. "Kreml ma na niego kompromitujące materiały"

Trump, Putin, Obama, USA, Rosja
nybooks.com

Inauguracja Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych już 20 stycznia. Im data bliższa, tym doniesienia amerykańskich mediów wydają się być bardziej szokujące. Tym razem donoszą o niejakiej "marionetce" Putina, który posiada materiały kompromitujące prezydenta elekta.

20 stycznia Donald Trump oficjalnie zostanie zaprzysiężony na prezydenta USA. Amerykańskie media donoszą, że Rosja może mieć na niego kompromitujące materiały. Według raportu służb wywiadowczych, do którego dotarli dziennikarze BuzzFeed chodzi m.in. o materiały natury obyczajowej.

W opublikowanym przez portal dokumencie czytamy, że uzgodniono wyciszenie tematu aneksji Krymu przez Rosję. Już w czasie kampanii wyborczej Trump maił sugerować, że nie będzie walczył o przywrócenie Ukrainie zagrabionego przez Putina terytorium.

Sam zainteresowany, prezydent elekt napisał na swoim profilu, że informacje to kompletne nieporozumienie a cała sprawa przypomina "polowanie na czarownice"

dsnatemat.pl, twitter.com

OSTATNIENajnowsze

6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca
Na kilkanaście dni przed XXII Spotkaniem Młodych LEDNICA 2000 zdradzamy jeden z najciekawszych punktów programu.


DołączProgramy