11 stycznia 2017 20:39

Trump: Jeżeli Putin lubi Trumpa, to jest to atut, nie obciążenie

Donald Trump, USA, Rosja
Telewizja Republika

- Jeżeli Putin lubi Trumpa, to jest to atut, nie obciążenie – powiedział dziś Donald Trump na pierwszej konferencji prasowej od czasu wyboru go na prezydenta USA. Prezydent-elekt komentował głównie sprawę rzekomych kompromitujących materiałów, które ma mieć na niego Rosja.

Dziś na konferencji prasowej prezydent-elekt Stanów Zjednoczonych Donald Trump odniósł się do doniesień, jakoby Rosja posiadała kompromitujące Trumpa materiały. - To są fałszywe informacje, nieprawdziwe rzeczy przygotowane przez naszych przeciwników. Te bzdurne materiały tworzyli chorzy ludzie. Zapoznałem się z nimi i muszę stwierdzić, że są haniebne, nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego – powiedział Trump.

Trump przyznał, że był w Moskwie kilka lat temu na wyborach Miss Universe, jednak dodał, że Kreml nie może mieć żadnych kompromitujących go materiałów, gdyż „miał świadomość, iż może być nagrywany”.

Prezydent-elekt komentował również sprawę relacji USA z Rosją. - Jeżeli Putin lubi Trumpa, to jest to atut, nie obciążenie – powiedział Trump, dodając, że nie ma żadnych związków z Rosją. Podkreślił, że w chwili obecnej relacje na linii USA-Rosja są fatalne, a mogą okazać się pomocne w walce z ISIS.

- Czy ktokolwiek myśli, że Hillary Clinton byłaby ostrzejsza dla Putina niż Donald Trump? Dajcie spokój – stwierdził prezydent-elekt.

MADtvp.info

OSTATNIENajnowsze

PREMIERA: 12 stycznia 2018 r.
21.01.2018, godz. 17:00, Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 wej. B Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki.


DołączProgramy