10 stycznia 2017 7:24

Rosyjski konsul w Atenach znaleziony martwy

andriej małanin, rosyjski konsul, Ateny, Grecja
Telewizja Republika

Zachodnie media donoszą o śmierci rosyjskiego konsula w Grecji, Andireja Małanina. Dyplomata został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Atenach. Wstępnie śledczy stwierdzili, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.

Pracujący w rosyjskiej ambasadzie w Atenach szef sekcji konsularnej, Andriej Małanin, według doniesień agencji prasowych, nie pojawił się w poniedziałek w pracy. Pracownicy ambasady, zaniepokojeni nieobecnością Małanin, zdecydowali się sprawdzić, co dzieje się z dyplomatą. Wraz z policjantami udali się do jego mieszkania w Atenach, mieszczącego się na dobrze strzeżonej ulicy. Drzwi lokalu były zamknięte, a lokator nie odpowiadał. Jak podaje BBC, Małanin od rana w poniedziałek nie odbierał także telefonów.

Gdy udało się już wejść do mieszkania konsula, dyplomaci i policjanci zobaczyli Małanina leżącego na podłodze w sypialni. Jak ocenili wstępnie śledczy, w mieszkaniu nie było śladów włamania, a zgon konsula nastąpił z przyczyn naturalnych. Przypuszczenia ma potwierdzić sekcja zwłok.

 

 

MADbbc.com

OSTATNIENajnowsze

PREMIERA: 12 stycznia 2018 r.
21.01.2018, godz. 17:00, Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 wej. B Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki.


DołączProgramy