11 stycznia 2017 21:48

Piękny widok pod Sejmem. Tylko 308 KOD-ziarzy protestuje! KOD topnieje zimą!

KOD, manifestacja, koniec kodu, Kijowski, opozycja, ubecja, Sejm, zanikanie
Twitter

Internet kocha prawdę, a prawdy nie da się ukryć. Oto o godziny 17.00 wielki protest KOD-u przeciwko rządowi Beaty Szydło. Szumnie zapowiadany i ... Przybyło na niego 308 osób, głównie stara UB-ecja co w domu nie może wysiedzieć. Gratulujemy i chcemy więcej, czyli za miesiąc protest KOD w liczbie jednego Pana Kijowskiego.

Tłumy miały ściągać do stolicy, by wraz z Mateuszem Kijowskim - człowiekiem najbardziej skompromitowanym w naszej Ojczyźnie, protestować przeciwko "dyktaturze" PiS itd, etc, itp. 

Okazało się, że tłum KOD-ziarstwa może liczyć aż...308 osób. Skąd wiemy ilu jest demonstrantów - UBerantów? Panie i Panowie sami mają specjalny zegar, który zlicza przybyłych. Poniżej tweet. 

Cóż, dzisiejsza manifestacja KOD-u i Kijowskiego to gwóźdź do trumny takiej formy protestu. Zwłaszcza po skandalicznym zachowaniu opozycji Schetynowej i Petrowej, która w dniu dzisiejszym pokazała o co tak naprawdę walczy, o co jej chodzi. 

Polskę czekać może albo zniknięcie w niebyt KODziarstwa, albo wywołanie konfliktu siłowego (do czego za wszelką cenę dąży) przez KOD. Zobaczymy, a teraz coś z internetu:

kod1_670kod12_670kod123_670kod1234_670

Sebastian Moryńniezalezna/telewizjarepublika.pl

OSTATNIENajnowsze

6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca
Na kilkanaście dni przed XXII Spotkaniem Młodych LEDNICA 2000 zdradzamy jeden z najciekawszych punktów programu.


DołączProgramy