16 października, 2013 13:05

Tytanowe Oko PIKE dla Telewizji Republika


TV Republika, została laureatem prestiżowej nagrody Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE) w kategorii WYDARZENIE ROKU

Na wczorajszej uroczystej Gali XL Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE 2013, która odbyła się w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi, Telewizja Niezależna S.A., producent programu Telewizji Republika została nagrodzona I nagrodą TYTANOWEGO OKA! W VIII już edycji branżowego Festiwalu Kanałów Tematycznych organizowanego przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej.

 

To właśnie powstanie Telewizji Republika i jej fantastyczny start zostały docenione i uznane przez profesjonalne Jury jako jedno z najważniejszych wydarzeń na polskim rynku medialnym.

Cała REDAKCJA TV REPUBLIKA bardzo za tę nagrodę DZIĘKUJE: Jesteśmy z niej dumni i cieszymy się, że efekty naszej ciężkiej pracy zostały dostrzeżone przez zawodowców!

 

 

 NAJNOWSZE


POPULARNENajnowszePopularne

Patronaty
Family Travel Festival to pierwsze, tak duże spotkanie mieszkańców Szczecina z podróżami. Organizatorzy chcą pokazać, że świat można zwiedzać również z małymi dziećmi. Wśród prelegentów będą podróżujące rodziny, grupy przyjaciół, dzieci i samotni zdobywcy najdalszych zakątków naszego globu.
W kinach od 18 sierpnia


DołączProgramy